1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Harrojeni Afërdita Dreshajn, motra e saj super…

dreshajNëse keni menduar se Afërdita Dreshaj është femër e përsosur dhe seksi duhet të mendoheni sërish.

Në këtë fotografi është motra e Afërditës, Jehona Dreshaj e cila ka postuar në llogarinë e saj të rrjetit social në “Instagram” këtë fotografi duke marrë komente të shumta për format fizike.

Ndërkaq, së fundi Afërdita ka qenë në shoqëri të koleges nga Tirana, këngëtares Bleona Qereti.

Më Shumë

Kryeziu: Me pas treguar kaq dashuri për Amerikën sikur për Martin Berishajn, Kosova do të ishte më mirë

Drejtori i Institutit Demokratik të Kosovës, Ismet Kryeziu, ka reaguar lidhur me zhvillimet e fundit dhe raportet me Amerikën. “Sa respekt, dashuri e përkushtim po...

Arrestohet personi i kërkuar në Vërmicë

Një person i kërkuar është arrestuar në Vërmicë. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës, përcjell ‘PrizrenPress’ PKK Vërmicë 25.01.2023 – 18:10. Në bazë...

Lajmet e Fundit