17.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Hashim Thaçi “lajmërohet” nga Prevalla

Thaci ne prevallNë mandatin e dytë të Qeverisë, Hashim Thaçi ka vendosur të centralizoi gjithcka sa i përket komunikimit me publikun.

Ai ka hapur pothuajese të gjitha llogaritë nëpër rrjete sociale dhe po publikon njoftime dhe foto.

Sot, ai ka bërë një “selfie” nga Prevalla.

“Prevalla, përkundër mungesës së borës, mbetet vend i mrekullueshëm për t’u clodhur dhe për të reflektuar për punët e mëdha që janë përfunduar këto vite dhe për punët akoma më të mëdha që duhet bërë”, ka shkruar Thaçi në Facebook.

Më Shumë

Prizrenasja që ishte shpallur e zhdukur bashkëjeton me një person në Gjakovë

Është gjetur një femër, e cila më 22 shator 2022, në Stacionin Policor Prizren, nga familjarët e saj është raportuar e zhdukur. Policia ka njoftuar...

Vdekja e turpit!

Nga Fahri Musliu Atje ku nuk ka turp mbisundon mendjemadhësia, arroganca, kaosi, pafytyrësia, egoizmi... kurse mos arsimimi e primitivizmi qëndrojnë në rendin e parë.Kurse shënja...

Lajmet e Fundit