4.8 C
Prizren
E martë, 28 Mars, 2023

Hashim Thaçit i konfirmohet aktakuza nga Specialja

Presidentit të vendit, Hashim Thaçi i është konfirmuar aktakuza nga Gjykata Speciale, raporton Front Online.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vet ai në një konferencë për medie.

Aktakuza i është konfirmuar edhe Kadri Veselit, Rexhep Selimit e Jakup Krasniqit/Front Online/

Më Shumë

Dy vjet nga vdekja e Rasim Thaçit – Cimës

Sot janë bërë dy vite që kur ka ndërruar jetë aktori dhe humoristi i njohur kosovar, Rasim Thaçi – Cima. Cima vdiq më 26 mars...

Trepça triumfon ndaj kampionit

Trepça ka shënuar fitore në Therandë ndaj Golden Eagle Yllit me rezultat 85:91 (27:19, 28:26, 14:23, 16:23), në xhiron e 27-të të Prince Caffe...

Lajmet e Fundit