3.8 C
Prizren
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Kabashi premton zgjidhjen e problemeve për banorët e lagjes “Vëllezërit Stavileci”

kabashi dhe fatmiriKandidati i koalicionit AAK-LDD, për kryetar të Prizrenit, Lulzim Kabashi, është takuar me banorët e lagjes” Vëllezërit Stavileci”. Bashkë me Kabashin në këtë lagje ka qëndruar edhe kryetari i Degës së AAK-së në Prizren, Fatmir Kastrati.

Kandidati i AAK-së-LDD-së, për kryetar të Prizrenit, Kabashi para të pranishmëve, paraqiti programin e tij qeverisës. Ai më banorët e kësaj lagjeje ka diskutuar edhe për problemet e ndryshme me të cilat ballafaqohen .

Kabashi premtoi se nëse zgjedhet kryetar i Prizrenit, ai do të punojë që jetën e qytetarëve t’ua përmisojë edhe më shumë./PrizrenPress.com/

 

Më Shumë

Malisheva befason Llapin, Gjilani deklason Lirinë

Malisheva ka befasuar Llapin në ndeshjen e vlefshme për Javën e gjashtëmbëdhjetë të Superligës së Kosovës në futboll. Ndërkohë Gjilani ka deklasuar Lirinë.    Në Podujevë,...

Sot varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e argjendarisë në Suharekë që u vra në aksionin e policisë

Sot do të varroset Dukagjin Gashi, i dyshuari për grabitjen e armatosur në argjendarinë “Diakos” që mbeti i vrarë nga një përballje me Policinë...

Lajmet e Fundit