11.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Kapet hajni i syzeve në Prizren

Policia në Prizren ka arrestuar një person të dyshuar për vjedhje të syzeve.

Vjedhja kishte ndodhur në një barnatore.

“Me 29.10.2019 është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, nën dyshimin se i njëjti në një barnatore kishte vjedhur një palë syze të diellit”, njofton PK.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, i dyshuari është dërguar në mbajtje./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Erdogan thotë se Putini mund të vizitojë Turqinë në prill – tregon edhe arsyen e vizitës së presidentit rus

Presidenti Recep Tayyip Erdogan ka thënë se homologu i tij rus Vladimir Putin mund të udhëtojë në Turqi më 27 prill për të marrë...

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Babait

Lajmet e Fundit