-4.2 C
Prizren
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Kryetari i Gjykatës në Prizren, Ymer Hoxha,pasurohet në vitin 2013

Ymer Hoxha, kryetar i gjykatesKryetari i Gjykatës Themelore në Prizren,Ymer Hoxha ka shtuar pasurinë e tij në vitin 2013.

Ai në AKK ka deklaruar se vitin e kaluar ka blerë një sipërfaqe tokë prej 3 ari, me një vlerë 1.500.oo euro.

Gjithashtu po në vitin 2013 , Hoxha ka blerë një audi A6 që ka kushtuar 18 mijë euro./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Lajçak viziton të hënën Kosovën

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun mes Kosovës dhe Serbisë, Mirosllav Lajçak, pritet të vizitojë Kosovën më 6 shkurt, derisa, sipas...

Dashuria, puna dhe paratë, njihuni me parashikimin e Horoskopit për sot

Dashi: Ndërsa Hëna është në Gaforre, mund të ndjeni siklet. Një mik mund t’ju ofrojë dorën e ndihmës për të zgjidhur problemet tuaja. Dëgjoni...

Lajmet e Fundit