13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Kryetari i Suharekës dhe drejtorët komunal në përkrahje të Ballkanit

Kryetari i Suharekës, Bali Muharremaj dhe drejtorët komunalë, kanë bërë një fotografi të përbashkët me fanellat portokalli duke i dhënë përkrahje ekipit të Ballkanit që luan kundër Shkupit në Play-Off të Conference League.

“Për FC Ballkani sonte kemi emocione të gjithë, në Kosovë dhe Suharekë. Klubi i Ballkanit sot është emocioni ynë dhe zemra jonë”, ka shkruar Bali Muharremaj në llogarinë e tij në Facebook./ PrizrenPress.com

May be an image of 9 people, people standing, outdoors and text that says "TCL TCL CIMA CIMA CIMA CIMA CIMA CIMA"

Më Shumë

Një delegacion nga Austria viziton komunën e Rahovecit

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka pritur në takim ambasadorin e Austrisë në Kosovës, Christoph Weidinger, kryetarin e Kuvendit të Austrisë së...

Një emër që askush nuk e priste, mos ndoshta Ardit Gjebrea zbuloi moderatoren e “Kënga Magjike”

Producenti i njohur, Ardit Gjebrea ka publikuar një foto me moderatoren Luana Vjollca në profilin e tij në Instagram. Kjo ka bërë që të...

Lajmet e Fundit