13.8 C
Prizren
E martë, 28 Maj, 2024

Kuvendi sot dhe nesër i hapur për mërgimtarët

Kuvendi i Kosovës nga sot do t’i hapë dyert për bashkatdhetarë.

Në njoftimin e Kuvendit thuhet se më 24 dhe 25 korrik do të mbahet aktiviteti tradicional “Bashkatdhetarët në Kuvend”.

Të gjithë bashkatdhetarët të cilët dëshirojnë ta vizitojnë Kuvendin e Kosovës dhe të takohen me deputetë nga ora 8:00 – 16:00.

Reklamë

Bëhu me banesë  në super lokacion, pranë qendrave tregtare Galeria Shopping Mall,  dhe Abi Çarshia, Qëndra Mjeksis Urgjente 100m , Stacioni i Autobusëve 100m.

Mob: +383 44 128 112

Email: [email protected]

Web: www.renelualtahiri.com

Më Shumë

Aksident në Qafë të Duhles

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur më herët në Qafën e Duhles. Indeksonline raporton se aksidenti është shoqëruar me dëme të mëdha materiale, teksa...

Fillon në Suharekë festa e titullit të tretë të Ballkanit

Sot përfundoi sezoni 2023/24 në Superligën e Kosovës në futboll. Ballkani, që matematikisht e fitoi titullin javën e kaluar me fitoren ndaj Llapit, sot e...

Lajmet e Fundit