12.8 C
Prizren
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

Lloris beson që Kane do të tregohet profesionist

Portieri i Tottenham Hotspur-it, Hugo Lloris, nuk dyshon që Harry Kane do të tregohet profesionist pavarësisht situatës delikate te ky klub.

Kjo vjen pas spekulimeve konstante që sulmuesi i Anglisë po e kërkon transferimin 127 milionë funtesh te Manchester City.

“Harry është profesionist dhe ai është këtu me një buzëqeshje”, u ka thënë Lloris reporterëve.

“Ekziston një situatë në ajër, nuk mund ta fshehim, por i përket atij dhe klubit. Jam vetëm i përqendruar te klubi, dhe nëse trajneri ka nevojë për të, ai do të jetë profesionist”.

Më Shumë

“Ta ha zemrën” – Momenti kur Xhaka i drejtohet në shqip Shaqirit pas golit ndaj Serbisë

Zvicra e mposhti Serbinë 3:2 në kuadër të grupeve në Kupën e Botës dhe kjo fitore doli të ishte një festë për shqiptarët anembanë...

Gjermania arreston 25 të akuzuar për komplot për grusht shtet

Njëzetë e pesë persona janë arrestuar në bastisje në të gjithë Gjermaninë, të dyshuar për komplot për ta rrëzuar qeverinë, shkruan BBC, transmeton Klan...

Pjetër Bogdanit

Moti për sot

Lajmet e Fundit