12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Munishi: Klubin e Malishevës e kam themeluar bashkë me Afrim Bytyqin

Trajneri i mirënjohur kosovar dhe analisti i emisionit sportiv “Favorit” në T7, Ismet Munishi e ka komentuar ecurinë e mirë të Malishevës në Superligë.

Munishi madje tha se klubin e Malishevës e ka themeluar së bashku me Afrim Bytyqin.

“E kemi themelu klubin bashkë me mikun tim Afrim Bytyqin. Po lujnë futboll fantastik”, tha ai.

Kujtojmë se Malisheva është duke treguar paraqitje spektakolare dhe është shumë afër pozitave që dërgojnë në garat evropiane.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Kurti vazhdon ta mbajë banesën 67 metërshe, deklaron 1.551 euro në bankë e kredinë deri në 2052-në

  Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, e ka deklaruar pasurinë e tij në Agjencinë për Parandalimin e Korrupsionit. Kreu i qeverisë ka deklaruar se pasuri të...

Sonte Derbi i Madoninës: Fitorja shpall kampion Interin

Dy rivalët e përjetshëm të kampionatit Italian, Milani dhe Interi përballen me njëra-tjetrën në Derbin e Madoninës, mbrëmjen e kësaj të hëne, nga ku...

Lajmet e Fundit