9.8 C
Prizren
E enjte, 18 Prill, 2024

Naser Bresa zgjedhet kryetar i AKR-së në Prizren

BresaProfesor Naser Bresa, është zgjedhur kryetar i Degës së AKR-së në Prizren. Pas marrjes së pozitës së kryetarit, Bresa premtoi se do të angazhohet që AKR-ja të jetë forcë kryesore politike në Prizren. “ I falenderoj të gjithë ata që ma dhanë besimin që unë ta drejtoj AKR-në në Prizren”, tha Bresa.

Ai tha se AKR-ja në Prizren, do të angazhohet që të gjithë qytetarët të ndihen shumë më të dinjitetshëm, ashtu siç edhe meritojnë.

Kryetari Bresa tha se nga data 5 maj 2013, AKR-ja në Prizren ka organizuar mbi 200 takime individuale dhe grupore në tërë territorin e Prizrenit. “ Në të gjitha lokacionet, jemi pritur jashtëzakonisht mirë”, tha Bresa. Ai tregoi se gjatë kësaj kohe, poashtu AKR-ja ka arritur të formojë 22 nëndegë të tjera në qytet dhe fshatra./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Vdes aktorja shqiptare, Shirine Morina

Ka vdekur aktorja e njohur e skenës artistike të Kosovës, Shirine Morina. Vdekjen e saj e bëri të ditur, deputeti i Vetëvendosjes, Mefail Bajqinovci. Ai thotë...

Aksident në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren. Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave. Përveç dëmeve të vogla materiale nuk raportohet për të lënduar. Marketing             Kliko https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/811508783644404 https://prizrenpress.com/ndermarrja-3d-fesali-ne-prizren-partneri-me-i-besueshem-per-cdo-projekt-ndertimi/ https://prizrenpress.com/mat-moto-sjell-motocikleta-elektrike/   https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ https://prizrenpress.com/guraziu-ne-prizren-me-20-vjet-pervoje-pune-ne-vendosjen-e-dyerve-laminatit-parketit-kuzhinave-dhe-dhomave-te-fjetjes/ https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ https://prizrenpress.com/banesa-ne-shitje-nga-renelual-tahiri/  

Lajmet e Fundit