12.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Nën ndikim të alkoolit, pas mosmarrëveshjeve me gruan ia vë flakën shtëpisë

Është raportuar për një dhunë familjare që ka ndodhur dje në Prizren.

Policia, përmes raportit 24 orësh, njofton se është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me bashkëshorten e tij dhe nën ndikim të alkoolit ia kishte vënë flakën shtëpisë së tij.

“Për veç dëmeve materiale, nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport.

Më Shumë

Humbjet milionëshe të Trustit Pensional

Trusti Pensional i Kosovës vazhdon të mbetet pa bord drejtues. Komisioni për përzgjedhjen e anëtarëve të bordit nuk ka kthyer përgjigje për Radio Kosovën...

Vdiq aktori i “Star Wars” dhe “Harry Potter”

Industria e filmit është në zi për humbjen e aktorit të Star Wars dhe Harry Potter, Paul Grant, i cili ka vdekur tragjikisht në...

Lajmet e Fundit