5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Një këmbësore shkelet nga një veturë në Reshtan të Suharekës

Një këmbësore është goditur nga një veturë në fshatin Reshtan të Suharekës.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

“ Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar deri sa ishte duke drejtuar veturën e tij me targa vendore godet këmbësoren, viktimën femër kosovare dhe i shkakton lëndime trupore. Viktima vazhdon tretmanin mjekësor në Spitalin Rajonal të Prizrenit”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Këshilli i Prindërve – qeverisë: Ekzekutoni pagat për mësimdhënësit

Këshilli i Prindërve të Kosovës i ka bërë thirrje institucioneve të qeverisë së Kosovës që të bëjnë ekzekutimin e plotë të pagave të mësimdhënësve...

Rrënohet një objekt i vjetër në Prizren

Në lagjen Bazhdarhane të qytetit të Prizrenit ka nisur rrënimi i një objekti të vjetër. Lëvizja Vetëvendosje në këtë komunë reagon kundër këtij projekti,...

Vdekja e turpit!

Lajmet e Fundit