14.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Imazhet skandaloze të Andrea Bocellit gjatë pushimeve, i dalin të pasmet pasi gruaja e tij e zhveshi gjatë hipjes në jaht

Legjenda e operës, Andrea Bocelli, pati një moment shumë të sikletshëm gjatë pushimeve të tij verore.

Tenori italian, 63 vjeç, po ngjitej në një jaht kur Veronica Berti e cila ndodhej pas tij tërhoqi mbathjet e tij të notit, shkruan The Sun.

Bocelli e pa qartë anën qesharake më vonë, duke qeshur ndërsa ai dhe aktorja Veronica, 38 vjeçe, bënin dush në kuvertë.

Foto: Backgrid

Dyshja janë me pushime verore në ishullin Sardenjë të Italisë.

Ata janë të shoqëruar nga vajza e tyre, Virginia, dhjetë vjeçe dhe djali i Andreas nga martesa e tij e parë, Matteo, 24 vjeç.

Foto: Backgrid

Këto fotografi të tij janë bërë virale në mediat italiane, duke shkaktuar të qeshura te fansat e tenorit. /Telegrafi/

Më Shumë

Kurti në Bratislavë: S`mund të dal mbi ligjin për situatën në veri

Në forumin ‘Globalsec’ në Bratislavë, kryeministri Albin Kurti shpjegoi situatën aktuale në veri të Kosovës. Ai tha se kryetarët e rinj të komunat në...

SHBA-ja me “sanksione” Kosovës: S’ka ndihmë me shtetet mosnjohëse, përjashtim nga Defender Europe

Ambasadori amerikan në Prishtinë, Jeffrey Hovenier, u ka thënë përfaqësuesve të disa medieve kosovare, se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ”duhet ta kuptojë se...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit