16.8 C
Prizren
E premte, 2 Qershor, 2023

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur në Malishevë

Policia e Kosovës ka njoftuar se në Malishevë është gjetur një person pa shenja jete, raporton PrizrenPress.

Në raportin 24 orësh thuhet se në vend të ngjarjes, ekipet mjekësore kanë konstatuar vdekjen e viktimës.

Rasti po vazhdon të hetohet.

“Malishevë 20.08.2020-14:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

ata Themelore në Prizren, sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore në Prizren, më 24 maj 2023, ka marrë vendim për vazhdimin e masës së paraburgimit...

Kurti: Dje u dëshmua se kë kemi përballë në veri|Video

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, me një fjalim të publikuar edhe me video në llogarinë e tij në Facebook, për situatën në veri ët...

Mona Liza

Lajmet e Fundit