6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Plagosje në Prizren

Një i mitur dyshohet se ka plagosur me thikë  një të mitur dje në Prizren.

Viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spital, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prizren 11.02.2022-20:10. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur pasi që, i njëjti dyshohet se ka goditur me një mjet të mprehtë-thikë  viktimën mashkull kosovar – po ashtu i mitur. Viktima është duke u trajtuar në Spital. Me vendim të prokurorit, i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Më Shumë

Shtyhet mbledhja e Komisionit për Trustin

Komisioni për Buxhet, Punë dhe Transfere ka marrë vendim që mbledhja të shtyhet pas seances së Kuvendit të Kosovës, ose në një ditë tjetër...

Sot shqyrtohen Projektligjet për zyrtarët dhe pagat në sektorin publik

Komisioni për Administratë Publike, Pushtet Lokal, Media dhe Zhvillim Rajonal sot do të mbajë mbledhje. Në këtë mbledhje do të bëhet shqyrtimi në parim...

Lajmet e Fundit