0.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Politika, objektivi i George Clooneyt

George ClooneytTezja e George Clooneyt, në një intervistë të dhënë për “Daily Mail”, ka thënë se pasi aktori të martohet, së shpejti do ti futet politikës.

Sipas saj, gruaja e ardhshme do të jetë një shtysë e madhe për të dhe se ka ardhur koha që ai ti dedikohet familjes.

“George do të kandidojë për ndonjë post në politikë, sidomos pasi të martohet me Amalin.

Ajo do t’ia hapë dyert këtij rrugëtimi të tij. George i martuar do të jetë një djalë i mirë dhe jo një djalosh i keq që qëndron me shumë femra. Ai do të jetë më serioz”, ka thënë tezja e Clooneyt.

Më Shumë

Dita Ndërkombëtare e Arsimit, Totaj: Ndër prioritetet kryesore kemi zhvillimin e arsimit

Me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Arsimit, kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, ka përshëndetur mësimdhënësit dhe nxënësit për kontributin në ruajtjen e frymës akademike...

Qeveria ndan 50 euro shtesë për punëtorët e sektorit publik për muajin janar

Qeveria e Kosovës ka ndarë nga 50 euro shtesë për të gjithë punëtorët e sektorit publik. Ministri i Financave, Hekuran Murati, në mbledhjen e qeverisë...

Lajmet e Fundit