0.8 C
Prizren
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

Prizren, sulmoi fizikisht dy zyrtarë policorë

Një i dyshuar në Prizren dje ishte shoqëruar në stacion policor, pasi derisa ishte ndaluar nga policia duke mos i respektuar urdhëratë i ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë.

I njëjti është shoqëruar në polici dhe në konsultim me prokurorin pas matjes së alkool testit është ndaluar për 6 orë dhe më pastaj është liruar. Rasti është duke u hetuar.

Më Shumë

Treni del nga binarët, shpërthen një zjarr i madh në Ohio

Në shtetin amerikan të Ohios, pranë qytetit East Palestine, një tren mallrash ka dalë jashtë shinave të trenit. Një tren ka shkaktuar një zjarr të...

Arrestohet një 36-vjeçar në Rahovec, iu gjetën dy pushkë, një mitraloz e 130 fishekë në shtëpi

Një 36-vjeçar është arrestuar në Rahovec, pasi gjatë një kontrolli në shtëpinë e tij në fshatin Drejnë i janë gjetur dy pushka me mitraloz...

Lajmet e Fundit