3.8 C
Prizren
E enjte, 23 Mars, 2023

I rikthehet gërshetave, Dafina bëhet si Beyonce (Foto)

Dafina me gersheta Dafina Zeqiri njihet mësë shumti edhe për ndryshimet që bën herë pas here me flokët e saj, ndërsa ka zgjedhur ti rikthehet një stili që ka pasur pak kohë më parë.

Bëhet fjalë për gërshetat e famshme të cilat edhe Elvana Gjata i kopjoi nga diva Beyonce. Duket se këngëtares po i pëlqejnë flokët e saj, ndërsa ka zgjedhur të pozojë ashtu sikurse di të bëjë ajo më mirë.

Dafina me gersheta1

Më Shumë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

17 vjeçarit në Suharekë i sekuestrohet një pushkë

Një 17-vjeçari në fshatin Sllapuzhan të Suharekës i është gjetur një pushkë, ka bërë të ditur Policia e Kosovës të martën. Sipas njoftimit, Policia kishte...

Lajmet e Fundit