-7.2 C
Prizren
E enjte, 9 Shkurt, 2023

Romancë e re, Madonna lidhet me 26 vjeçarin

madona me 26 vjecarinPas ndarjes nga një balerin, Madonna është fotografuar me një të dashur të ri, i cili është sërish i ri në moshë, vetëm 26 vjeç. Ndonëse kohë më parë qarkullonin zërat se ajo ka nisur një romancë të re, tashmë çdo gjë konfirmohet.

Kjo në fakt nuk përbën risi tek këngëtarja, pasi është e shquar për lidhjet e saj me djem më të ri se ajo. Mbretëresha e pop-it është fotografuar me të dashurin e ri, 26-vjeçarin Timor Steffens.

Në dhjetor, 55 vjeçarja u nda nga balerini francez Brahim Zaibat, 25 vjeç, me të cilin kishte filluar të shoqërohej që në vitin 2010.

Më Shumë

MASHTI rishikon udhëzimet për licencimin dhe performansën e mësimdhënësve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI), është duke i rishikuar dy udhëzime administrative që kanë të bëjnë me licencimin dhe vlerësimin e...

Shkon në mbi 8 mijë numri i të vdekurve në Turqi e Siri

Mbi 6 mijë e 200 persona kanë vdekur si pasojë e tërmetit në Turqi. Kështu ka bërë të ditur Agjencia e Menaxhimit të Fatkeqësive dhe...

Lajmet e Fundit