8.8 C
Prizren
E diel, 14 Prill, 2024

Rrugët e Prizrenit po pastrohen çdo ditë

Komuna e Prizrenit ka bërë të ditur se rrugët e qytetit po pastrohen çdo ditë, po mirëmbahen hapësirat publike dhe po bëhet larja e rrugëve gjatë ditës dhe natës.

“Rrugët e Prizrenit po pastrohen çdo ditë, po mirëmbahen hapësirat publike dhe po bëhet larja e rrugëve gjatë ditës dhe natës. Rrugët e qytetit të Prizrenit do të jenë shembull i pastërtisë dhe gjelbërimit”, thuhet në njoftim./ PrizrenPress.com

May be an image of 2 people and outdoorsMay be an image of 2 people and roadMay be an image of 1 person and road

Më Shumë

Ylli – Bashkimi, çerekfinalja e parë e ‘Play-off’-it

Bashkimi sot do të fillojë rrugëtimin e tij në "Play-Off" të Prince Caffe Superligës. Rivali i parë i fazës çerekfinale është skuadra e Yllit, i...

Kurti: Sakrifica dhe beteja e banorëve të Lubizhdës së Hasit, pjesë e dhimbshme dhe e lavdishme e historisë së popullit tonë

Në 25 vjetorin e rënies së dëshmorëve e martirëve në Lugishtë të Hasit, Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bëri homazhe te varrezat...

Lajmet e Fundit