23.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

Rrugët e Prizrenit po pastrohen çdo ditë

Komuna e Prizrenit ka bërë të ditur se rrugët e qytetit po pastrohen çdo ditë, po mirëmbahen hapësirat publike dhe po bëhet larja e rrugëve gjatë ditës dhe natës.

“Rrugët e Prizrenit po pastrohen çdo ditë, po mirëmbahen hapësirat publike dhe po bëhet larja e rrugëve gjatë ditës dhe natës. Rrugët e qytetit të Prizrenit do të jenë shembull i pastërtisë dhe gjelbërimit”, thuhet në njoftim./ PrizrenPress.com

May be an image of 2 people and outdoorsMay be an image of 2 people and roadMay be an image of 1 person and road

Më Shumë

Ukrainasit arrestojnë 400 të dyshuar si bashkëpunëtorë të rusëve

Qindra persona janë arrestuar në rajonin Mykolaiv në jug të Ukrainë nga 5 deri më 8 gusht – nën akuzën se po bashkëpunojnë me...

Kundër grevës në arsim, por qeveria duhet të reflektojë

Sindikata e Arsimit, ka paralajmëruar se me datë 1 shtator i gjithë sistemi arsimor do të jetë në grevë nëse deri atëherë qeveria nuk...

Lajmet e Fundit