19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Rumer Willis di të ‘vras’

RumerVajza e dy aktorëve të famshëm të Hollywoodit, Demi Moor dhe Bruce Willis, Rumer Willis, ka provokuar së fundmi me disa fotografi.

Ajo ka nxjerr disa fotografi tejet provokuese në pozita të ndryshme.
Rumer madje ekspozoi pjesën më të madhë të trupit, fal bikinive të saja tejet provokatore.

Më Shumë

Urgjencë mjekësore në aeroplan, përfaqësuesi i Mike Tysonit tregon se çfarë ndodhi

Mike Tyson pati një urgjencë mjekësore në një aeroplan dhe për këtë, përfaqësuesi i tij ka shpjeguar se çfarë ka ndodhur. Boksieri profesionist 57-vjeçar ishte...

Për punë hulumtuese të profesorëve, MASHTI ndanë 150 mijë euro

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MASHTI) ka ndarë 150 mijë euro për hulumtime shkencore për profesorët universitar. Nga kjo shumë, stafi akademik...

Lajmet e Fundit