15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Shehu: Do të punoj për Rahovecin

shehu rahovecKandidati i LDK-së për kryetar të Rahovecit Fahredin Shehu, ka zhvilluar takimet elektorale me banorët e fshatit Dobidol dhe Denjë.

Shehu në Dobidol premtoi se do të rregullojë rrugët,trotuaret dhe rrethojën e shkollës. “Këto nuk janë dëshira, por nevoja që patjetër duhet t’i realizojmë”, tha Shehu.

Edhe në fshatin Denjë, Shehu ka premtuar investime dhe një angazhim më të madh për të përmisuar jetën e qytetarëve të Komunës së Rahovecit.

“Kam ardhur në Dejnë që të fitojmë së bashku dhe të punojmë për këtë vend, dhe jo qe t’a shkatërrojmë siç po ndodhe tani”,tha Shehu./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren/ 9 aktakuza kundër 9 personave

Prokuroria Themelore në Prizren, gjatë 24 orëve të fundit, ka ngritur 9 aktakuza kundër 9 personave, për veprat penale. Dy (2) aktakuza kundër dy (2)...

Egla Ceno është fituese e edicionit të tretë të Big Brother Albania VIP

Spektakli i sotëm ka sjellë emocione të forta për katër finalistët. Ne podin final është përballur Egla Ceno dhe Julian Deda. Falë votave të publikut,...

Lajmet e Fundit