14.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Shkarkohet

Jabllanoviq15Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shkarkuar ministrin për Komunitete dhe Kthim, Aleksandar Jabllanoviq, për shkak të deklaratave të tij fyese në adresë të nënave gjakovare të cilat i kanë familjarët e zhdukur gjatë luftës.

Më Shumë

Propozimi gjermano – francez i përafërt me kërkesat e Aleksandër Vuçiqit

Behxhet Sh. SHALA – BAJGORA Asgjë e re që nuk ishte dëgjuar më parë: Më në fund doli një propozim i emisarëve të kancelarit Sholc...

Azemi nga sektori privat: Qeveria na mashtroi, përgatitjet për grevë kanë filluar

Pas Sindikatës së Bashkuar të Arsimit të Kosovës, greva e radhës e organizuar në Kosovë do të jetë nga Sindikata e Sektorit Privat. Këtë...

E diela me diell

Lajmet e Fundit