18.8 C
Prizren
E mërkurë, 31 Maj, 2023

Shkelet një femër në Prizren

Një femër është shkelur me veturë në Prizren.

Ajo, ka marrë lëndime trupore.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Rr. Anif Muji, Prizren 21.04.2023 – 13:12. Vozitësi mashkull  kosovar, me veturë nga pa kujdesia, ka goditur këmbësoren femër kosovare. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në Spitalin e Prizrenit. Rasti është duke u hetuar.  /PrizrenPress.com/

Më Shumë

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit, Përparim Thaçi

25 vjet më parë ra në altarin e lirisë dëshmori i parë i Prizrenit futbollisti, Përparim Thaçi Në luftën për liri, dëshmori i parë i...

Krasniqi: Më 5 gusht do të shkruajmë histori

Haxhi “Robin” Krasniqi synon ta jetojë ëndrrën e tij të kamotshme për të boksuar dhe për të fituar në vendin ku i rrahë zemra,...

Lajmet e Fundit