14.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Sulmohet fizikisht një i mitur në Kushnin të Prizrenit

Një i mitur është sulmuar fizikisht nga disa persona në fshatin Kushnin të Prizrenit.

Viktima ka marrë trajtim mjekësor.

Policia po e heton rastin, shkruan ‘PrizrenPress’

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Fsh. Kushninë, Prizren 21.04.2023 – 13:50. Viktima mashkull kosovari-i mitur ka raportuar se për shkak të një zënke të çastit, është sulmuar fizikisht nga disa persona të panjohur. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe më pas është liruar. Rasti nën hetime.

======

Bëhu me banesë pran Parkut të Qytetit dhe pran Lumbardhit !
“Frymo Lirshëm “
+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i 3 persona

Më Shumë

Përkujtimi i 25 vjetorit të çlirimit të Prizrenit: Homazhe në varrezat e dëshmorëve në Landovicë

Në nderim të heronjve të kombit, kryetari Shaqir Totaj, së bashku me zyrtarë të ekzekutivit, familje të dëshmorëve, përfaqësues të shoqatave të dala nga...

Zyrtare: Marsel Ismajlgeci largohet nga Ballkani

Marsel Ismajlgeci është i larguari i radhës nga kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani. Mbrojtësi shqiptar ishte i huazuar te kampionët e Kosovës nga skuadra...

Lajmet e Fundit