18.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Shtatë persona të lënduar nga një aksident në Rahovec

Deri tek aksidenti, me të dy veturat që drejtoheshin nga meshkuj kosovarë, ka ardhur për shkak të mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës.

Të lënduarit, prej tyre dy meshkuj dhe pesë femra, janë dërguar për tretman mjekësor.

Aksidenti ndodhi pasditen e së premtes, njoftoi policia.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Më Shumë

“E futën 6 muaj në psikiatri”, Juli kujton ngjarjen aspak të këndshme të Zef Dedës!

Julian Deda gjatë qëndrimit të tij në “Big Brother VIP” shpesh herë ka folur dhe ka ndarë kujtime me të atin e ndjerë, aktorin...

Motra e Ukshin Hotit: Zbardhja e fatit të tij duhet të jetë obligim prioritar i Qeverisë dhe i ndërkombëtarëve

  “Deri më tani, përpos fjalëve poshtë e përpjetë, nuk ka diçka serioze që të merret me çështjen e tij dhe të zbardhet fati i...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit