11.8 C
Prizren
E mërkurë, 21 Shkurt, 2024

Shtylla e ndriçimit publik rrezikon qytetarët afër Stacionit të Policisë në Prizren

Një shtyllë elektrike e dëmtuar e vendosur në skaj të rrugës në Prizren afër Shadërvanit, po rrezikon qytetarët që jetojnë aty si dhe kalimtarët që e frekuentojnë atë pjesë të qytetit, shkruan Gazeta10.

Në videon e siguruar nga Gazeta10, shtylla e ndriçimit publik është e vendosur mu pranë objektit të Stacionit të Policisë në Prizren.

Për më shumë shikojeni videon më poshtë.

Më Shumë

Bashkimi, i pamposhtur në Liga Unike Femrat

Bashkimi ka shënuar fitoren e pestë në pesë ndeshje të Liga Unike Femrat. Skuadra prizrenase që së fundi fitoi Kupën e Kosovës shënoi fitore ndaj...

Limaj takon aktivistët e Nismës në Malishevë: Bashkërisht i arritëm për një dekadë

Në prag të 10-vjetorit të themelimit të Nismës Socialdemokrate, kryetari i saj, Fatmir Limaj, ka takuar aktivistët në Malishevë dhe drejtuesit e udhëheqjes komunale...

Vdekja e një heroi

Lajmet e Fundit