6.8 C
Prizren
E diel, 21 Prill, 2024

Sot moti me vranësira dhe intervale me diell

Sot mbi vendin tonë parashikohet të mbajë mot me vranësira të shpeshta dhe intervale me diell, ku pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu, kryesisht në sasi të pakta. Në zonat malore reshje bore.

Era do fryjë nga jugperëndimi, e cila kohë pas kohe lokalisht pritet të jetë mjaft e fuqishme, me shpejtësi prej 15-55 km/h!

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 3 deri në 5°C, ndërsa ato maksimale prej 10 deri në 14°C. /MeteoKosova/

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Lajmet e Fundit