18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Suharekë: Vazhdojnë punimet e rrugës në fshatin Sllapuzhan (FOTO)

I pari i Suharkës Bali Muharremaj nuk ndalet as në vikend.

Në një postim në rrjetin social facebook Muharremaj ka bërë të ditur se ka dal në teren për të parë nga afër punimet që po bëhen në fshatin Sllapuzhan, përcjell Portali.info.

‘’Paralelisht po punohet në secilin fshat të Komunës së Suharekës, në projekte të ndryshme’’ tha Muharremaj.

Postimi i plotë:

Më Shumë

Rama e quan marrëveshjen “shpallje pranvere” në marrëdhëniet midis shqiptarëve dhe serbëve

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka përshëndetur pajtueshmërinë për marrëveshje në mes të Kosovës dhe Serbisë.   “Të shpresojmë që djalli të mos fshihet në...

Shaqiri s’udhëton në Serbi për ndeshjen ndaj Bjellorusisë

  Ylli shqiptar, Xherdan Shaqiri nuk do jetë me kombëtaren e Zvicrës për ndeshjet e marsit. Në fund të muajit mars kombëtaret do të zhvillojnë ndeshjet...

Lajmet e Fundit