19.8 C
Prizren
E enjte, 30 Maj, 2024

Tentim vrasje në Dragash: Dyshohet se dhëndri e ka plagosur vjehrrin

Një tentim-vrasje ka ndodhur sot në Dragash.

Dyshohet se dhëndri ka shtënë me armë zjarri në drejtim të vjehrrit të tij. Si pasojë ai ka mbetur i plagosur dhe aktualisht është dërguar për tretman mjekësor.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur para objektit të gjykatës atje.

Tentim-vrasja është konfirmuar për Gazetën Express nga Policia e Kosovës.

Marketing

Ndërmarrja “3D-Fesali” në Prizren, partneri më i besueshëm për çdo projekt ndërtimi

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

Më Shumë

Sot moti me diell, vranësira e rrebeshe lokale shiu

Sot në Kosovë moti pritet të jetë me intervale kohore me diell dhe vranësira lokale. Gjatë ditës ose pasdite parashihen zhvillime të vranësirave të cilat...

Lëvizja Vetëvendosje nderon dëshmorin Përparim Thaçi, në 26-vjetorin e rënies së tij

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje në Prizren, Artan Abrashi së bashku me anëtarët e tjerë kanë përkujtuar dëshmorin Përparim Thaçi, në 26 - vjetorin e...

Lajmet e Fundit