15.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Sulmohet një qytetar në Suharekë, dërgohet në QKUK

Dje rreth orës 19:20 një qytetar është sulmuar fizikisht nga disa persona në Suharekë.

Sipas Policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore, ku fillimisht i është ofruar ndihmë mjekësore në Suharekë.

Por për shkak të gjendjes shëndetësore është dërguar në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Më Shumë

Prizren:Identifikohet e dyshuara për vjedhjen e 30 mijë eurove

Policia e Kosovës ka identifikuar të dyshuarën për vjedhjen e 30 mijë eurove në një shtëpi në Prizren. Siç njofton polica, me 13 shtator 2022,...

MF pasnesër do të ekzekutojë pagesat për këtë kategori

Ministria e Financave, Punës dhe Transfereve ua rikujton të gjithë përfituesve ndryshimin e datave të pagesave. Me datë 20 janë ekzekutuar pensionet e veteranëve dhe...

Lajmet e Fundit