16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Sulmon seksualisht një femër në Prizren, arrestohet i dyshuari

Në Prizren është arrestuar një person pasi që ka sulmuar seksualisht një femër, transmeton PrizrenPress.

I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje.

“Prizren, 26.04.2020 – 22:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka sulmuar seksualisht viktimën femër kosovare. I njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit, është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Messi thyen tjetër rekord të Ronaldos

11-të të Ligue 1 me një barazim në Strasburg. Messi me golin që shënoi në mbrëmjen e së shtunës, është i 496 në top pesë...

Turqit festojnë fitoren e Erdoganit në zgjedhjet presidenciale – festë kishte edhe në Prizren

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan ka fituar zgjedhjet në Turqi, sipas Këshillit të Lartë Zgjedhor të vendit dhe të dhënave jozyrtare nga Agjencia shtetërore...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit