25.8 C
Prizren
E hënë, 24 Qershor, 2024

T.I. zihet me Floyd Mayweather, shkak gruaja e reperit

T.I. me Floyd MayweatherPër shkaqe ende të panjohura për mediat, reperi T.I. është përleshur me boksierin Floyd Mayweather, Jr. në Las Vegas.

TMZ bën me dije se këngëtari i ishte afruar boksierit jashtë një restoranti dhe e kishte goditur, pas një zënke mes tyre. Dyshohet se Mayweather është përpjekur të krijojë lidhje me gruan e reperit, Tameka ‘Tiny’ Cottle.

Sa i takon kësaj situate, një zëdhënës i reperit ka refuzuar të komentojë, ndërsa policia ka njoftuar për një të lënduar.

Më Shumë

Tri ndeshje sot në ‘Euro 2024’, vëmendja te ballafaqimi Holandë – Francë

Në kuadër të Kampionatit Evropian, sot do të zhvillohen tri ndeshje. Duke filluar nga ora 15:00, Sllovakia do të përballet me Ukrainën në Dusseldorf. Të dy...

Kroacia dhe Shqipëria ndahen në paqe

2:2 ka përfunduar ndeshja në mes të Kroacisë dhe Shqipërisë. Ishte kombëtarja shqiptare ajo e cila realizoi e para, me Qazim Laçin, i cili realizoi...

Lajmet e Fundit