7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Tërmeti në Bosnje, dëshmitarja: E gjithë shtëpia lëkundej, nëna u rrëzua nga shtrati

Hulumtuesja nga Bosnja, Arnesa Buljushmiq-Kustura, ka shkruar në Tëitter rreth tërmetit në Bosnje.

Ajo ka thënë se nëna e saj i ka treguar se e gjithë shtëpia po lëkundej në momentin e tërmetit.

“Tërmet i rëndë në Bosnje. Mami tha se e gjithë shtëpia po dridhej dhe ajo u shkund nga shtrati në mes të gjumit”, tha gazetarja Arnesa Buljusmic-Kustura./ Nacionale/

 

 

Më Shumë

Edhe 17 biznese të reja të mbështetura nga komuna e Prizrenit dhe Preda Plus, me mbështetjen e ASB-së

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, ka bërë me dije se kanë nënshkruar memorandum bashkëpunimi me përfaqësuesit e projektit “Integra – Nxitja e...

“Fortnight”, kënga e re e Taylor Swift thyen rekord!

Kënga e re e Taylor Swift “Fortnight” po korr një sukses të jashtëzakonshëm. Spotify së fundmi njoftoi se kënga e 34-vjeçares “Fortnight”, me Post...

Lajmet e Fundit