22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Tërmeti në Bosnje, dëshmitarja: E gjithë shtëpia lëkundej, nëna u rrëzua nga shtrati

Hulumtuesja nga Bosnja, Arnesa Buljushmiq-Kustura, ka shkruar në Tëitter rreth tërmetit në Bosnje.

Ajo ka thënë se nëna e saj i ka treguar se e gjithë shtëpia po lëkundej në momentin e tërmetit.

“Tërmet i rëndë në Bosnje. Mami tha se e gjithë shtëpia po dridhej dhe ajo u shkund nga shtrati në mes të gjumit”, tha gazetarja Arnesa Buljusmic-Kustura./ Nacionale/

 

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit