16.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Totaj blen veturë të re, Alishani: Ku e ke biçikletën ?

Asambleistja e LVV-së në Prizren, Dafina Alishani, ka kritikuar komunën e Prizrenit për blerjen e një veture për zyrën e kryetarit të Komunës, Shaqir Totaj.

Ajo ka publikuar çmimin e veturës që kapë vlerën prej 44 mijë e 900 euro.

Alishani ka një pyetje për Totajn.

“Ku e ke biçikletën ?”

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

=====================================================

Një ndër tipet e banesave në kompleksin “Parku”.

Bëhu me banes në zemër të Prizrenit pranë Lumbardhit dhe Parkut!

#quality #contrucion #design #park

www.renelualtahiri.com

+383 44 128 112
Mund të jetë një imazh i divan dhe dhomë ndenjjeje

 

Më Shumë

Në Prizren mbahet `Dita e Hapur`, në Parkun e Inovacionit dhe Trajnimeve

Parku i Inovacionit dhe Trajnimeve së bashku me Agjencinë Gjermane për Bashkëpunim Ndërkombëtar (GIZ) për të gjithë qytetarët, bizneset dhe profesionistët organizon sot Ditën...

Një muaj pas humbjes nga Usyk – Tyson Fury shihet shumë i dehur, goditi shtyllën me kokë posa doli nga lokali

Një muaj pasi humbi nga Oleksandr Usyk në luftën për kampionin absolut të botës në peshat e rënda, Tyson Fury u desh të nxirrej...

Lajmet e Fundit