13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Një burrë ka ndërruar jetë në rrethana të dyshimta dje në Prizren.

Viktima ishte dërguar pa shenja jete në spitalin rajonal të Prizrenit, ku vdekjen e tij e ka konstatuar mjeku.

Trupi i pajetë i të ndjerit është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, aty ku do t’i bëhet autopsia, për ta zbuluar shkakun e vërtetë të vdekjes

Më Shumë

NISMA i përgjigjet Ramë Bujës për “rikthimin” e Fatmir Limajt në PDK

Nisma Socialdemokrate ka përjashtuar mundësinë e rikthimit të liderit të saj, Fatmir Limaj, në Partinë Demokratike të Kosovës. Sekretari i Nismës, Endrit Shala ka thënë...

Ish-drejtori i CIA-s: SHBA-të dhe aleatët do të shkatërronin trupat ruse dhe do të fundosnin flotën e saj të Detit të Zi – nëse...

Një ish-drejtor i CIA-s paralajmëroi se SHBA-ja dhe aleatët e NATO-s do të shkatërronin forcat ruse nëse presidenti rus Vladimir Putin përdor armë bërthamore...

Lajmet e Fundit