15.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Maj, 2024

Vëllai rrah motrën në Suharekë dhe arratiset

Një femër nga Suhareka ka informuar Policinë se është sulmuar fizikisht nga vëllai i saj, raporton PrizrenPress.

Policia e Kosovës ka bërë të dituar se i dyshuari gjendet në arrati.

Më Shumë

Mbi 2 mijë gjoba të shqiptuara për 24 orë në Kosovë

Në 24 orët e fundit në Kosovë, policia ka shqiptar gjithsej 2146 gjoba trafiku.Kështu bëhet e ditur nga raporti i policisë. Ndërkaq në raportin 24...

Zyrtare: Ky është futbollisti që ftohet sërish në Kombëtare

Përfaqësuesja e Kosovës gjatë muajit qershor më datën pesë luan miqësore ndaj Norvegjisë. Nga skuadra austriake, LASK Linz mësohet se lojtari i parë që merr...

Lajmet e Fundit