22.8 C
Prizren
E hënë, 8 Gusht, 2022

Vetëm një person konkurron për shofer të zjarrfikësve në Suharekë!

A keni dëgjuar ndonjëherë që për një pozitë të aplikojë vetëm një person?

Kërkesa e qendrës emergjente të zjarrfikësve në Suharekë ishte e qartë.

Ju nevojitej një vozitës i zjarrfikësve.

Edhe ky kandidat, njëjtë si ai në Gjilan, pasi fitoi punën, e pa të nevojshme të nisë procedurat për marrjen e kategorisë C.

Mirëpo, këtë as nuk e konfirmoi e as nuk e mohoi për Kiksin.

Më Shumë

Prizren, 30 ditë paraburgim për 16 kontrabandistët me emigrantë (VIDEO)

Oborri i Gjykatës Themelore në Prishtinë, u mbush me familjarë të hënën.   Këta priten lajme nga brenda gjykatorja, ku me dyer të mbyllura u mbajt...

Burri nga Rahoveci: Gjakovarët s’kanë qef me u martu me katunarë

Një burrë nga Rahoveci ka marrë vëmendje me një deklaratë që e ka bërë për gjakovarët. Sipas tij, gjakovarët s’kanë qejf të martohen me ‘katunarë’....

Moti sot dhe nesër

Lajmet e Fundit