26.8 C
Prizren
E hënë, 5 Qershor, 2023

Video tronditëse! Lavdrim Muhaxheri ekzekuton një njeri me bazuka?

KUJDES: PAMJE TE RENDA
Prej kohësh ka spekulime nëse Lavdrim Muhaxheri, xhihadisti shqiptar nga Kosova, është gjallë.
Megjithatë një video e fundit e publikuar nga ISIS ka shtuar zërat se Muhaxheri jo vetëm është gjallë, por është pikërisht ky person, që ekzekuton një njeri me bazuka.

Pasi e ekzekutojnë me bazuka, militantët e Shtetit Islamik nisin të kërcejnë dhe të këndojnë.
Video thuhet se është bërë në Siri.
Personi i ekzekutuar akzohej se kishte luftuar kundër ISIS në Sir

https://youtu.be/6OWBMlrgoRw

Më Shumë

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e Prizrenit

Po vazhdon vendosja e rrethojave në parqet e gjithë Komunës së Prizrenit. Tashme ka përfunduar një pjesë e këtij projekti në lagjen Ortakoll, në afërsi...

Kurti në Bratislavë: S`mund të dal mbi ligjin për situatën në veri

Në forumin ‘Globalsec’ në Bratislavë, kryeministri Albin Kurti shpjegoi situatën aktuale në veri të Kosovës. Ai tha se kryetarët e rinj të komunat në...

Lajmet e Fundit