18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

Vjedh stoli ari, arrestohet një femër në Rahovec

Policia njofton se dje në Rahovec është arrestuar e dyshuara nën dyshimin se e njëjta një personi të gjinisë mashkullore ia ka vjedhur një sasi stoli ari.

E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Më Shumë

Takimi Kurti-Vuçiq, shefi i NATO-s: Pres konstruktivitet dhe përparim në dialog

Sekretari i NATO-s, Jens Stoltenberg ka thënë sot se pret konstruktivitet nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq nga...

Hera e parë në historinë botërore të Ballkanit që fitojnë të gjithë!

 Rexhep Hoti E dijshmja dhe vlera për shqiptarët ka kohë – shekuj, që është faktor i huaj përballë interesave të tyre kolektive. Duke mos qenë...

Lajmet e Fundit