13.8 C
Prizren
E enjte, 1 Qershor, 2023

Vjedhje në një shtëpi në Prizren – policia po heton rastin

Një shtëpi ka rënë prej e grabitjes në Prizren, raporton PrizrenPress.

Sipas njoftimit të policisë, ngjarja ka ndodhur të hënën, ku ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se persona të panjohur kanë kryer vjedhje në shtëpinë e viktimës mashkull kosovar i cili përkohësisht gjendet jasht vendit.

Siç bëhet e ditur në raport, njësitë policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Kaos në një shkollë tjetër në Serbi, arrestohet nxënësi pasi kërcënoi shokët dhe mësuesen me vrasje

Në një shkollë në komunën e Surcinit në Serbi gjatë ditës së djeshme ka ndodhur një incident, pasi një nxënës kishte kërcënuar se do...

Martesa me Kiarën një mashtrim i madh, publikohet dokumenti që vërteton se Luizi është beqar

Natën finale të BB VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt dhe duke shijuar muzikën e...

Mona Liza

Lajmet e Fundit