6.8 C
Prizren
E hënë, 27 Mars, 2023

Zafir Berisha me bashkëluftëtarët e tij sot vizitoi familjen e Hashim Thaçit

Zafir Berisha, bashkë me bashkëluftëtarët e tij, ka vizituar sot familjen e ish- drejtorit të Drejtorisë Politike të UÇK-së, Hashimi Thaçi.

“Duke falënderuar të zotin e konakut, Haxhi Thaçin për pritje, e siguruam se luftëtarët e UÇK-së në Hagë nuk janë vetën, sepse me ta është e gjithë Kosova, të bindur se ata përfaqësojnë themelet e shtetit të Kosovës”, shkruan Berisha.

Mund të jetë një imazh i 5 persona, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshme

Sipas tij, Hashim Thaçi së bashku me Jakup Krasniqin, Kadri Veselin, Rexhep Selimin dhe të tjerë, po ballafaqohen me betejën e fundit kundër Serbisë.

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Mund të jetë një imazh i 5 persona dhe njerëz në këmbë

“ Procesi kundër tre është në një mostrum politik në Hagë, i cili është sponsorizuar nga Serbia dhe argatët e tyre në Kosovë!”.

Në shenjë respekti për bashkëluftëtarët që po mbahet të burgosur padrejtësish, në Odën e Hashim Haxhi Thaçit, e dhuruam një flamur të Brigadës 125 Zonës Operative të Pashtrikut”./PrizrenPress.com/

Mund të jetë një imazh i 6 persona, njerëz në këmbë, njerëz të ulur dhe ambiente të brendshmeMund të jetë një imazh i 8 persona, njerëz në këmbë dhe ambiente të brendshme

Më Shumë

Dëmtohet Haaland, largohet nga grumbullimi me Norvegjinë

Sulmuesi më në formë në botë, Erling Haaland, ka pësuar një dëmtim gjatë grumbullimit me kombëtaren e Norvegjisë. Sipas asaj që shkruan “Goal.com” norvegjezi është larguar nga...

Shantazh dhe konspiracion, ja cilat janë krimet për të cilat Donald Trump mund të paditet

Prokurorët e zonës së Atlantës po shqyrtojnë ngritjen e akuzave për shantazh dhe konspiracion në lidhje me përpjekjen e Donald Trump për të përmbysur...

Lajmet e Fundit