5.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Zhduket një person në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar për një person të zhdukur në Prizren.

Në raportin 24 orësh bëhet e ditur se një femër ka raportuar se djali i saj është larguar nga shtëpia dhe ka humbur kontaktin me të.

“Prizren, 20.02.2022 – 19:30. Ankuesja femër kosovare ka informuar se djali i saj viktima mashkull kosovar, është larguar nga shtëpia dhe ka humbur kontaktin me të”, thuhet në raport.

Rasti është duke u hetuar

Më Shumë

Borrell e Lajçak sot takim trepalësh me Kurtin e Vuçiqin në Bruksel

Përfaqësuesi i Lartë i BE-së për Politikë të Jashtme e Siguri, Jopsep Borrell, sot në Bruksel, në takime të ndara, do të diskutojë me...

Kurti: Targat janë teknike, por pasojat janë më shumë se politike

Kryeministri Kosovës, Albin Kurti, sot para deputetëve në Kuvendit të Kosovës, ka folur për dakordinimin e djeshëm në Bruksel, ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, rreth...

Lajmet e Fundit