16.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren.

Rastin e ka lajmëruar nëna e të zhdukurës.

“Ankuesja ka informuar se e bija e saj, viktima (e mitur), është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Gjashtë raste të reja me Covid

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët nga 106 testime janë konfirmuar 6 raste të reja me Covid-19. Sipas raportit të MSh-së, dhjetë...

Reperi që vdiq sot, Coolio, performoi në Kosovë pas luftës

Ylli i “Gangsta’s Paradise”, Coolio, i cili vdiq sot në moshën 59-vjeçare, performoi në Prishtinë gjatë vitit 2002 para mijëra fansave. Ai mbajti koncert pas...

Lajmet e Fundit