Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Prizren/ Sonte shfaqet filmi dokumentar “Dëshmitë e heshtura”
  • Masakra në Hoçë të Vogë të Anadrinit
  • Prej bjeshkës e pashë qysh digjet fshati
  • Nuk e pranoj fundin e njeriut
  • Kryetari i SBASHK-ut në Prizren: Vetëm tri shkolla kanë mbajtur mësim
  • Në 20 shkolla u mbajt mësimi në Prizren
  • Samir Hoxha takon Oliver Zile dhe Beçë Cufajn

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost