Download Free Premium Joomla 3 Templates • FREE High-quality Joomla! Designs BIGtheme.net
  • Totaj ironizon me Vetëvendosjen,e quan “Vetëfundosje”
  • VIDEO-Totaj:Pas fitores do të filloj punën në realizimin e projekteve
  • VIDEO-Haskuka: Gara nuk ka qenë barabartë
  • Limaj: Malisheva do të qeveriset nga njerëzit e sprovuar të Malishevës
  • Nisma do suspendimin e Rexhep Zogajt nga KKZ-ja e Malishevës, “ia mban anën PDK-së”
  • Rinovohen ambientet e shërbimit të urgjencës në Malishevë
  • Mytaher Haskuka, premton që Prizreni të jetë qytet me plan urban dhe ambiental (Video)

© 2017 PrizrenPress. Hostuar tek JusaHost