1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Ponte Prizreni me trajner të ri

KB Ponte Prizreni ka njoftuar se ka bërë ndryshime sa i takon drejtimit të skuadrës. Edin Kërveshi do jetë në krye të shtabit teknik.

 

“Nga sot zyrtarisht Edin Kërveshi do të jetë në krye të shtabit teknik të KB Ponte Prizreni, ku së bashku me ndihmëstrajnerin Rigon Hasi do ta udhëheqin skuadrën. Trajneri Kërveshi edhe në të kaluarën ishte për katër sezone në skuadrën e Ponte Prizrenit. Një falënderim i veçantë shkon për udhëheqësin e KB Bashkimi të cilët na mundësuan këtë kalim”, thuhet në njoftimin e KB Ponte Prizreni.

Në tabelën e Superligës klubi prizrenas gjendet në pozitën e gjashtë.

Më Shumë

Zelensky bën thirrje për dërgimin e shpejtë të tankeve në Ukrainë – nga Perëndimi kërkon edhe raketa me rreze të gjatë dhe aeroplanë luftarakë

Presidenti i Ukrainës ka falënderuar liderët perëndimorë për dërgimin e tankeve për të dhënë mbështetje në luftën kundër Rusisë, por tha se ato duhet...

Policia rrit sigurinë ndaj Totajt (VIDEO)

Kryetari i Komunës së Prizrenit, Shaqir Totaj, është kanosur të martën mbrëma nga një qytetar. Sipas policisë, pronari i një shtëpie që për gati 10...

Lajmet e Fundit