18.8 C
Prizren
E premte, 14 Qershor, 2024

Hodaj largohet nga Liria

Drilon Hodaj nuk do të jetë pjesë e Lirisë për sezonin e ardhshëm.

Portieri kosovar përmes një njoftimi në Facebook, ka njoftuar se nga sot nuk është pjesë e skuadrës prizrenase dhe do të jetë lojtar i lirë.

AI ka falenderuar kryesitë e klubit të Lirisë, e në veçani tifozët ”Arpagjikt” për mbeshtetjen ndaj tij.

”Faleminderit dhe mirupafshim FC Liria!

Pershendetje miq e shoke! Cdo rrugetim e ka nje fund, e une nga sot nuk do te jem pjese e klubit Liria dhe jam lojtar i lire!

Falenderoj te gjitha kryesite me te cilet kam bashkepunuar, te gjithe trajneret qe kam punuar dhe te gjithe bashkelojtaret qe ndame fushen se bashku gjate gjithe ketyre viteve!

Falenderim i veqante per Tifozet Arpagjik’t qe kane qene gjithmone mbeshtetesit me te medhenj te klubit!

Shpresoj qe per klubin do te vijne dite te mira dhe do te jete aty ku e duhet dhe ku e meriton!

I juaji perzemersisht Drilon Hodaj!”, ka shkruar ai./IndeksOnline/

Më Shumë

Kapen pjesë për makineri të rënda në Vërmicë, arrijnë vlerën e afro 8 mijë eurove

Në hyrje të Pikës Kufitare të Kontrollit në Vërmicë ka arritur një veturë e drejtuar nga një shtetas turk.   Në pyetjen e zyrtarit doganor nëse...

Përurohet Shërbimi i Kardiologjisë Intervente në Prizren

Në Spitalin Rajonal të Prizrenit është bërë përurimi i repartit të Shërbimit të Kardiologjisë Intervente, projekt ky i Qeverisë së Kosovës dhe i mbështetur...

Lajmet e Fundit