18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

KFOR-i italian dhuron një donacion për Ambulancën e Mjekësisë Familjare në Mushnikovë

Pas renovimit tërësor të Ambulancës së Mjekësisë Familjare në fshatin Mushnikovë, KFOR-i italian dhuroi një donacion prej 6,000 eurosh për këtë institucion. Ky donacion përfshin pajisje mjekësore që do të përmirësojnë cilësinë e shërbimeve për banorët e zonës.

Komandanti i KFOR-it italian, kolonel Francesco Ferrara, bëri dorëzimin e mjeteve medicinale. Ai deklaroi se do të vazhdojnë të ndihmojnë mjekësinë familjare për të ndikuar në mirëqenien e qytetarëve.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Lajmet e Fundit